Prodej Zetor 2511 - Nejlepší nabídka na trhu v sekci Bazar

Zetor 2511

Vítejte v našem článku o prodeji Zetor 2511 na naší sekci "Bazar". Tato sekce je ideálním místem pro ty, kteří hledají spolehlivý traktor za skvělou cenu. Zetor 2511 je jedním z nejžádanějších modelů na trhu díky své spolehlivosti a výkonu. V tomto článku se dozvíte více o specifikacích, stavu a ceně tohoto použitého traktoru. Pokud máte zájem o Zetor 2511, neváhejte nás kontaktovat.

Specifikace a vlastnosti Zetor 2511

Zetor 2511 je traktor, který se pyšní svou spolehlivostí a výkonem. Tento model je vybaven čtyřválcovým motorem s výkonem 50 koní, což mu umožňuje snadno zvládat různé zemědělské práce. Díky své robustní konstrukci a pevnému rámu je Zetor 2511 schopen odolat náročným podmínkám na poli. Traktor disponuje také hydraulickým řízením, které usnadňuje ovládání a zvyšuje komfort při práci. Svého majitele potěší také velkorysý prostor ve voze pro pohodlnou jízdu. Celkově lze říci, že Zetor 2511 je spolehlivý a výkonný traktor vhodný pro různé zemědělské aktivity.

Stav a historie použitého Zetoru 2511

Zetor 2511, který nabízíme v naší sekci "Bazar", je v skvělém stavu a má bohatou historii. Tento traktor byl vyroben ve známé české továrně Zetor v roce 1975 a od té doby sloužil svému majiteli s maximální spolehlivostí. Je důležité zmínit, že tento konkrétní model prošel pravidelným servisem a údržbou, což zaručuje jeho dlouhou životnost a bezproblémový provoz. Předchozí majitel dbal na každý detail a pečlivě se staral o tento traktor. Díky tomu je Zetor 2511 plně funkční a připraven k okamžitému použití.

Cena a možnosti financování Zetoru 2511

Cena za Zetor 2511 v naší sekci "Bazar" je velmi atraktivní. Nabízíme ho za pouhých 150 000 Kč. Tato cena zahrnuje veškerou potřebnou dokumentaci a převod vlastnictví. Pro ty, kteří by si přáli financovat svůj nákup, máme také možnost úvěru. Spolupracujeme s renomovanou bankou, která nabízí výhodné podmínky pro financování traktoru Zetor 2511. Úroková sazba je od 3% a splatnost úvěru je možná až na 5 let. Pro bližší informace o finančních možnostech kontaktujte naše zástupce prostřednictvím uvedených kontaktních údajů.

Kontaktní informace pro zájemce o Zetor 2511

Pro veškeré dotazy a zájem o Zetor 2511 nás neváhejte kontaktovat. Jsme k dispozici prostřednictvím telefonu na čísle +420 123 456 789 nebo e-mailem na adrese info@inzertexpres.cz. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace ohledně specifikací, stavu a cenových možností tohoto použitého Zetoru 2511. Můžete se také přijít osobně podívat na náš prodejní stánek, který se nachází na adrese Praha, ulice Hlavní 10. Těšíme se na vaše zájem a odpovíme vám co nejdříve.

Důležité informace o prodeji a převzetí Zetoru 2511

Prodej Zetoru 2511 je zajištěn prostřednictvím naší sekce "Bazar". Všechny nabídky jsou ověřené a garantujeme jejich kvalitu. Po vybrání Zetoru 2511 je možné se s námi spojit prostřednictvím uvedených kontaktních informací.

Při prodeji Zetoru 2511 je důležité zajistit správný proces převzetí. Při osobním převzetí je nutné mít připravené veškeré potřebné dokumenty, jako je technický průkaz, doklad o vlastnictví a platbu za vozidlo. V případě, že není možné osobní převzetí, je možné domluvit se na dodání Zetoru 2511 do místa určení.

Všechny prodané Zetory 2511 jsou prověřeny ohledně stavu a historie. Nabízíme pouze stroje v dobrém technickém stavu s doloženou servisní historií. Před prodejem proběhne důkladná kontrola vozidla a všechny nedostatky jsou řádně opraveny.

Zajistit si finanční prostředky na nákup Zetoru 2511 není problém. Nabízíme možnost financování prostřednictvím leasingu nebo úvěru. S našimi partnery jsme schopni vyjít vstříc individuálním požadavkům zájemce o Zetor 2511.

Využijte tedy nejlepší nabídky na trhu a pořiďte si kvalitní Zetor 2511 z naší sekce "Bazar". Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s jakýmkoli dotazem či přáním ohledně prodeje a převzetí tohoto skvělého stroje.

Nákup Zetoru 2511 z naší sekce "Bazar" přináší mnoho výhod. Tento traktor je vybaven vším, co potřebujete pro efektivní práci na poli. Jeho silný motor s výkonem 50 koní a robustní konstrukce zaručují spolehlivost a odolnost.

Díky svému kompaktnímu designu je Zetor 2511 snadno ovladatelný a vhodný pro práci ve všech terénech. S pohonem 4x4 se bez problémů dostane i do nejnáročnějších podmínek.

Použitý Zetor 2511, který nabízíme, je ve skvělém stavu a má bohatou historii úspěšného provozu. Byl pravidelně servisován a pečlivě udržován, což zajišťuje jeho spolehlivost i dlouhou životnost.

Cena tohoto Zetoru 2511 je velmi atraktivní a navíc nabízíme možnosti financování, které usnadní jeho pořízení. Kontaktujte nás pro více informací o cenách a podmínkách financování.

Prodej a převzetí Zetoru 2511 probíhají s maximální profesionalitou a transparentností. Jsme připraveni odpovědět na veškeré vaše dotazy a zajistit hladký průběh celého procesu.

Nabídka Zetoru 2511 v naší sekci "Bazar" je jedinečná příležitost pro každého, kdo hledá spolehlivý a výkonný traktor za skvělou cenu. Neotálejte a kontaktujte nás ještě dnes, abyste si zajistili tento skvělý stroj pro vaše zemědělské potřeby.

Publikováno: 05. 03. 2024

Kategorie: bazar

Autor: Jirina Slovackova

Tagy: zetor 2511 | prodej zetoru 2511