Prodám Babettu 207 - bazar

Babetta 207

Babetta 207 na prodej

Prodám Babettu 207, která je ve skvělém stavu. Motocykl je po kompletní renovaci, má nový lak, chromy a sedlo. Motor byl kompletně zrepasován a má najeto pouze pár kilometrů. Babetta je plně funkční a připravena na jízdu. K motocyklu přidám i originální doklady a návod k obsluze. Cena k jednání je 25 000 Kč. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Popis a stav Babetty

Babetta je ve slušném původním stavu s patinou a drobnými nedostatky odpovídajícími jejímu věku. Lak je místy ošoupaný, ale bez koroze. Chromy jsou zachovalé, ale místy zmatněné. Sedlo je nepoškozené, ale vykazuje známky používání. Motor běží plynule a spolehlivě startuje. Babetta je plně funkční a pojízdná, ale pro bezproblémové užívání by bylo vhodné provést základní servisní úkony, jako je výměna oleje, seřízení brzd a kontrola pneumatik. Celkově je tato Babetta skvělým základem pro renovaci nebo může sloužit jako stylový dopravní prostředek do města i na krátké výlety.

Důvod prodeje

Prodej věcí, které už nepotřebujeme nebo nepoužíváme, je běžnou součástí života. Důvody, proč se k prodeji odhodláme, se liší. Někdy potřebujeme uvolnit místo v bytě, jindy sháníme peníze na něco nového. Prodej starších věcí může být i ekologickým krokem, jelikož dáváme věcem druhou šanci a snižujeme tak množství odpadu.

Často prodáváme elektroniku, oblečení nebo sportovní vybavení, které dosloužilo nebo už ho neunosíme. Prodej věcí nám umožňuje zbavit se jich zodpovědně a zároveň z nich mít ještě nějaký užitek.

Cena a kontaktní údaje

Cena našich produktů se liší v závislosti na zvoleném materiálu, velikosti a designu. Pro získání přesné cenové nabídky nás prosím kontaktujte s detaily vaší poptávky.

Náš tým vám rád zodpoví veškeré vaše dotazy a pomůže vám s výběrem nejvhodnějšího produktu. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: bazar

Autor: Jirina Slovackova

Tagy: babetta 207 | prodej babetty 207