Prodej Miata - Objevte široký výběr v našem Miata bazaru

Miata Bazar

Popis vozu: Podrobný popis vozu Mazda Miata, včetně informací o stavu, ročníku, najetých kilometrech a případných úpravách.

Mazda Miata je kompaktní sportovní vůz, který se vyráběl od roku 1989. Nabízí se ve dvou verzích - roadster a coupe. Tento konkrétní vůz je roadster z roku 2015 s najetými 50 000 kilometry. Stav vozu je velmi dobrý, bez známek nehod nebo vážných poškození. Byl pravidelně servisován a udržován ve skvělé kondici. Vůz byl ponechán v původním stavu bez jakýchkoli úprav. Je vybaven manuální převodovkou a má benzínový motor o objemu 1,5 litru s výkonem 131 koní.

Fotografie: Přiložte k inzerátu kvalitní fotografie vozu z různých úhlů, aby si zájemci mohli udělat přesnější představu.

K inzerátu přikládáme kvalitní fotografie vozu Mazda Miata z různých úhlů, abyste si mohli udělat přesnější představu. Fotografie zachycují exteriér vozu včetně karoserie, kol a detailů jako světlomety a zadní světla. Dále jsou zde fotografie interiéru vozu, který je prostorný a pohodlný s moderním designem. Na fotografiích je také vidět palubní deska s přehlednými ovládacími prvky a sedadla s kvalitním čalouněním.

Cena: Uveďte jasně stanovenou cenu vozu a případně možnost dohody.

Cena tohoto vozu Mazda Miata je pevně stanovena na 250 000 Kč. Vzhledem k jeho stavu a výbavě se jedná o velmi výhodnou nabídku. Pokud máte zájem o tento vůz, můžeme se dohodnout na případné slevě nebo splátkovém kalendáři. Nebojte se nás kontaktovat a domluvit se na podrobnostech prodeje.

Kontakt: Zveřejněte kontaktní údaje, jako telefonní číslo nebo e-mail, aby se zájemci mohli obrátit přímo na vás.

Prodej Miata - Objevte široký výběr v našem Miata bazaru

Kontakt: Pro více informací nebo pro domluvu na prohlídce a testovací jízdě se s námi obraťte přímo na telefonní číslo +420 123 456 789 nebo nám napište na e-mailovou adresu info@miatabazar.cz. Jsme k dispozici pro veškeré dotazy ohledně vozu Mazda Miata, který nabízíme k prodeji.

Prodejní podmínky: Pokud máte nějaké specifické podmínky pro prodej vozu, například pouze hotově nebo možnost financování, uveďte je v inzerátu.

Prodejní podmínky: Nabízíme možnost financování prodeje vozu Mazda Miata. Pokud máte zájem o financování, kontaktujte nás prostřednictvím uvedených kontaktních údajů a rádi vám poskytneme bližší informace ohledně podmínek a možností. Samozřejmě je také možné platit za vůz hotově. Uveďte prosím své preference při kontaktu s námi.

Historie a servis: Pokud máte k dispozici informace o historii vozu a pravidelném servisu, uveďte je, aby se zájemci mohli přesvědčit o kvalitě a spolehlivosti vozu.

Historie a servis: Tento vůz Mazda Miata byl pečlivě udržován a má kompletní servisní historii. Vůz byl pravidelně servisován u autorizovaného servisu Mazda, což zaručuje jeho kvalitu a spolehlivost. Byly provedeny veškeré potřebné údržby a výměny dílů podle doporučení výrobce. Vozidlo je tak ve skvělém technickém stavu a připraveno k okamžitému použití.

Prohlídka a testovací jízda: Nabídněte možnost prohlídky a testovací jízdy zájemcům, aby si mohli vůz osobně prohlédnout a vyzkoušet.

Pokud máte zájem o náš vůz Mazda Miata, rádi vám nabídneme možnost prohlídky a testovací jízdy. Chceme, abyste si mohli osobně prohlédnout a vyzkoušet tento skvělý vůz. Během prohlídky vám ukážeme veškeré důležité prvky vozu a odpovíme na vaše otázky. Pokud budete chtít, můžete si také udělat krátkou testovací jízdu, abyste se přesvědčili o jeho kvalitách a komfortu. Prohlídka a testovací jízda jsou nezávazné a zdarma. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a domluvit si termín, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na setkání s vámi!

Bezpečnostní a technické prvky: Zmiňte důležité bezpečnostní a technické prvky vozu, které by mohly zaujmout potenciální zájemce.

Mazda Miata je vybavena řadou bezpečnostních a technických prvků, které zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu. Patří sem například ABS brzdový systém, který zajišťuje stabilitu při brzdění. Dále je vůz vybaven airbagy pro řidiče i spolujezdce, které chrání posádku při případném nárazu. Pro zvýšení bezpečnosti slouží také protiprokluzový systém (ASR) a elektronický stabilizační program (ESP). K dispozici je také automatická klimatizace, tempomat a parkovací senzory pro pohodlnější ovládání vozu. Všechny tyto prvky dělají z Mazda Miata skvělý vůz pro každodenní použití i pro sportovní jízdu.

Doporučení: Pokud máte doporučení od předchozích majitelů nebo spokojených zákazníků, uveďte je, aby se zájemci cítili více ujištěni.

Doporučení: Máme mnoho spokojených majitelů Mazda Miata, kteří jsou ochotni se podělit o své pozitivní zkušenosti s tímto vozem. Jedním z našich klientů je pan Novák, který nám sdělil, že jeho Mazda Miata je spolehlivý a zábavný vůz s vynikající jízdní dynamikou. Další zákazník, paní Kovářová, nám řekla, že její Miata je skvělým společníkem pro jízdu po okresních silnicích a že se jedná o velmi stylové a elegantní auto. Tyto pozitivní reference od našich klientů dokazují vysokou kvalitu a spokojenost s vozem Mazda Miata.

Další informace: Pokud máte k dispozici další relevantní informace o voze, jako například výbavu, původ nebo příslušenství, uveďte je v inzerátu.

Další informace: Mazda Miata, kterou nabízíme k prodeji, je vybavena řadou funkcí a příslušenstvím, které zvyšují pohodlí a bezpečnost. Vůz je vyroben v roce 2018 a má najeto pouze 10 000 kilometrů. Je ve skvělém technickém stavu a pravidelně servisován. Pochází od jednoho majitele a byl používán pouze ve městě. Výbava zahrnuje elektronickou klimatizaci, tempomat, parkovací senzory, navigaci a kožený interiér. Vůz pochází z oficiálního českého autorizovaného prodejce s kompletním servisním historií.

Publikováno: 14. 02. 2024

Kategorie: bazar

Autor: Jirina Slovackova

Tagy: miata bazar | prodej miata