Prodej Subaru Impreza: Nejlepší nabídky na trhu v sekci Bazar

Subaru Impreza Bazar

Popis modelu Subaru Impreza

Subaru Impreza je kompaktní automobil vyráběný japonskou automobilkou Subaru od roku 1992. Model Impreza je známý svou spolehlivostí a vynikajícími jízdními vlastnostmi. Tento vůz je dostupný ve variantách sedan nebo hatchback a nabízí pohon všech kol, což zajišťuje skvělou stabilitu na silnici. Impreza je vybavena moderním designem a prostorným interiérem, což činí z této modelové řady oblíbený vůz mezi řidiči hledajícími kombinaci stylu a praktičnosti.

Technické specifikace a výbava

Technické specifikace vozu Subaru Impreza zahrnují pohonný systém typu Boxer s objemem 2,0 litru a výkonem 150 koní. Automobil je vybaven pohonem všech kol a manuální převodovkou se 6 rychlostmi. Mezi hlavní výbavu patří automatická klimatizace, tempomat, multifunkční volant a 7" dotykový displej s navigací. Bezpečnostní prvky zahrnují ABS, ESP a asistenční systémy pro jízdu v pruzích.

Historie servisních záznamů

Historie servisních záznamů tohoto vozu Subaru Impreza je bezchybná a doložitelná. Všechny pravidelné servisní prohlídky byly prováděny v autorizovaném servisu podle doporučení výrobce. Auto má kompletní dokumentaci o provedených opravách a údržbě, což svědčí o pečlivém zacházení s vozem. Žádné vážné poruchy nebyly zaznamenány a všechny potřebné úpravy byly provedeny včas. Díky pravidelné údržbě je tento vůz Subaru Impreza ve skvělém technickém stavu a připraven k okamžitému užívání na silnici.

Stav karoserie a interiéru

Stav karoserie a interiéru tohoto vozu Subaru Impreza je velmi dobrý. Karoserie je bez známek větších poškození, pouze drobné škrábance jsou patrné na některých částech vozidla. Interiér vozu je udržovaný a čistý, sedadla jsou ve velmi dobrém stavu bez prasklin nebo opotřebení. Palubní deska a ovládací prvky jsou funkční a nepoškozené. Celkově lze říci, že jak karoserie, tak interiér vozu Subaru Impreza jsou ve velmi solidním stavu pro svůj věk a ujeté kilometry.

Cenová nabídka a možnost jednání

Cenová nabídka vozu Subaru Impreza se pohybuje v rozmezí od 150 000 Kč do 300 000 Kč, v závislosti na modelu, věku a stavu vozidla. Vzhledem k tomu, že se jedná o ojeté vozy, je možné se domluvit na individuální ceně s prodejcem. Některé nabídky mohou zahrnovat i bonusy jako například zimní pneumatiky nebo pravidelný servis zdarma po dobu následujícího roku. Pro zájemce o konkrétní model je doporučeno provést důkladnou inspekci vozidla a zhodnotit jeho skutečnou hodnotu před jednáním o ceně.

Kontaktní informace pro zájemce

Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky vozu Subaru Impreza nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím telefonu na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na info@subaruimprezabazar.cz. Jsme k dispozici každý den od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Těšíme se na vaše zájem a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace ohledně nabízeného vozidla. Buďte vítání s jakýmikoli dotazy či požadavky týkajícími se prodeje Subaru Impreza.

Publikováno: 20. 05. 2024

Kategorie: bazar

Autor: Jitka Pavlová

Tagy: subaru impreza bazar | prodej subaru impreza