Hledáte věrného přítele? Chodský pes štěně čeká na vás!

Chodský Pes Štěně

Štěňata k odběru

Naše štěňátka jsou připravena k odběru do svých nových domovů! Štěňátka jsou očkovaná, odčervená a čipovaná, s sebou dostanou očkovací průkaz a startovací balíček s krmením do začátku. Hledáme pro ně milující a zodpovědné majitele, kteří jim poskytnou láskyplný domov. Štěňátka jsou zvyklá na děti a ostatní psy, jsou hravá a učenlivá. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a domluvíme si s Vámi nezávaznou návštěvu.

Rodiče s PP

Výchova dětí je sama o sobě náročná, ale pro rodiče s psychickým onemocněním (PP) může být tato zkušenost obzvlášť složitá. PP jako je deprese, úzkostné poruchy nebo bipolární porucha mohou ovlivnit energii, náladu a celkovou schopnost rodiče pečovat o sebe a své děti.

Je důležité si uvědomit, že rodiče s PP nejsou sami. Existuje mnoho zdrojů a podpůrných skupin, které jim mohou pomoci zvládat jejich onemocnění a zároveň být milujícími a starostlivými rodiči. Důležitá je otevřená komunikace s partnerem, rodinou a přáteli, kteří mohou poskytnout praktickou i emocionální podporu.

Rodiče s PP by se neměli bát vyhledat odbornou pomoc. Terapeut jim může pomoci zvládat symptomy onemocnění a rozvíjet zdravé mechanismy zvládání.

Očkovaná a odčervená

Pro zdraví a pohodu vašeho mazlíčka je důležité dbát na preventivní péči, jako je očkování a odčervení. Očkování chrání vašeho psa nebo kočku před závažnými a potenciálně smrtelnými chorobami, jako je psinka, parvoviróza, vzteklina a kočičí leukémie. Štěňata a koťata vyžadují sérii vakcín, po nichž následují posilovací dávky v dospělosti. Odčervení je nezbytné k odstranění vnitřních parazitů, jako jsou škrkavky a tasemnice, které mohou způsobit různé zdravotní problémy. Frekvence odčervení se liší v závislosti na věku, životním stylu a rizikových faktorech vašeho mazlíčka. Váš veterinář vám může doporučit nejvhodnější očkovací a odčervovací plán pro vašeho chlupatého přítele. Pravidelné kontroly u veterináře umožňují včasnou detekci a léčbu případných zdravotních problémů a zajišťují dlouhý a zdravý život vašeho mazlíčka.

Chovatelská stanice

Založení chovatelské stanice je splněným snem nejednoho milovníka psů. Než se ale do chovu pustíte, je potřeba zvážit spoustu faktorů. Základním předpokladem je hluboká znalost daného plemene, jeho standardu a specifických potřeb. Důležité je také zhodnocení vlastních možností – máte dostatek prostoru, času a financí pro péči o štěňata?

Chov psů s průkazem původu se řídí pravidly danými chovatelským řádem. Ten stanovuje podmínky pro zařazení psa do chovu, průběh krytí a péči o štěňata. Nezbytné je také zajištění veterinární péče a dodržování etických zásad chovu.

Chovatelská stanice není jen o radosti z roztomilých štěňat. Je to zodpovědná práce, která vyžaduje mnoho úsilí, znalostí a lásky k plemeni.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy, návrhy nebo připomínky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi si vyslechneme váš názor.

Náš tým je k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin. Můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 123 456 789 nebo napsat e-mail na adresu info@example.cz.

Pokud preferujete písemný kontakt, můžete nám zaslat dopis na adresu:

Naše adresa:

Jméno společnosti

Ulice a číslo popisné

PSČ Město

Sledujte nás také na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňujeme novinky a zajímavosti. Najdete nás na Facebooku a Instagramu. Těšíme se na vaši zprávu!

Cena dohodou

Fráze "cena dohodou" je v inzerátech a nabídkách poměrně běžná, ale co přesně znamená a jaké má dopady pro kupující i prodávající? V podstatě znamená, že cena není pevně stanovena a je předmětem vzájemné dohody mezi oběma stranami.

Pro kupujícího to může být lákavé, protože otevírá prostor pro vyjednávání a potenciální slevu. Na druhou stranu, absence pevně dané ceny může vést k nejistotě a zdlouhavému vyjednávání. Prodávající zase může ocenit flexibilitu a možnost přizpůsobit cenu konkrétnímu zájemci a situaci na trhu.

Důležité je si uvědomit, že i když je cena "dohodou", stále by měla být v rozumných mezích a odpovídat hodnotě daného zboží či služby. Před zahájením vyjednávání je vhodné provést si průzkum trhu a zjistit si obvyklé ceny podobných produktů. To vám poskytne silnější pozici při vyjednávání a pomůže vám dosáhnout férové dohody.

Rezervace možná

Víte, co je nejlepší na cestování? Že si ho můžete naplánovat přesně podle svých představ. Ať už se chystáte na dovolenou k moři, na hory nebo za poznáním do cizích měst, rezervace ubytování, letenek a vstupenek online vám ušetří čas i starosti. Navíc si tak zajistíte ty nejlepší ceny a dostupnost. Už žádné fronty v cestovních kancelářích nebo obavy, že neseženete volný pokoj. Stačí pár kliknutí a máte vystaráno. Ať už se chystáte kamkoli, s online rezervací bude vaše cesta jednodušší a příjemnější.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: prodej

Autor: Jitka Pavlová

Tagy: chodský pes štěně | zvíře