Prodej skútru v sekci Bazar - Nabízím skútr v dobrém stavu za výhodnou cenu

Prodam Skutr

Vítejte v sekci Bazar časopisu Inzert Expres! V dnešním inzerátu Vám přinášíme nabídku prodeje skútru. Skútr je skvělým dopravním prostředkem pro každodenní cestování po městě. Nabízíme Vám skútr v dobrém stavu za výhodnou cenu. Přečtěte si následující informace a pokud jste zájemcem, neváhejte nás kontaktovat.

Specifikace skútru k prodeji

Nabízím skútr značky Yamaha model XMax 300 k prodeji. Tento skútr je vyroben v roce 2018 a má najeto pouze 10 000 km. Je vybaven výkonným motorem o objemu 300cc, který poskytuje dostatečnou sílu pro pohodlnou jízdu ve městě i na delších trasách. Skútr je automatický, což usnadňuje ovládání a zvyšuje komfort při jízdě. Dále je vybaven ABS brzdami, které zajišťují bezpečnou a spolehlivou brzdnou sílu. Skútr disponuje také prostorným úložným prostorem pod sedlem, který umožňuje pohodlné uložení přilby nebo dalšího vybavení. Celkově se jedná o spolehlivý a moderní skútr s atraktivním designem, který nabízí pohodlnou a bezpečnou jízdu za všech podmínek.

Stav a historie skútru

Skútr, který nabízím k prodeji, je ve velmi dobrém stavu. Je to model Yamaha Aerox R z roku 2018 s nízkým nájezdem pouze 5000 km. Skútr byl pravidelně servisován u autorizovaného prodejce a vždy pečlivě udržován. Nemá žádné technické problémy ani viditelné známky opotřebení. Byl používán pouze ve městě a nikdy nebyl zapojen do žádných nehod nebo pádů. Všechny dokumenty, včetně servisní knížky a technického průkazu, jsou k dispozici a připraveny k předložení kupujícímu.

Cena a platební podmínky

Cena skútru je stanovena na 25 000 Kč, což je výhodná cena vzhledem ke stavu a specifikacím skútru. Možnost platby je buď hotově při osobním převzetí nebo bankovním převodem předem. V případě platby bankovním převodem je nutné mít potvrzení o platbě. Cena zahrnuje veškeré dokumenty k přepisu vlastnictví.

Kontaktní informace pro zájemce

Pro bližší informace o prodeji skútru a jeho specifikacích mě můžete kontaktovat na následující telefonní číslo: 123456789. Rád vám poskytnu veškeré potřebné informace a odpovím na vaše dotazy. Můžete mi také zanechat zprávu na e-mailové adrese: info@inzersexpres.cz. Budu se těšit na vaše zájmy a případnou spolupráci.

Možnost prohlídky a testovací jízdy

Pokud máte zájem o náš skútr, rádi vám nabízíme možnost prohlídky a testovací jízdy. Skútr je momentálně k dispozici a můžete si ho přijít osobně prohlédnout. Během prohlídky budete mít možnost seznámit se s veškerými specifikacemi a detaily skútru. Dále vám poskytneme informace o jeho historii a stavu. Pokud budete mít zájem, můžete si také udělat krátkou testovací jízdu, abyste si vyzkoušeli jeho výkon a komfort. Prohlídka i testovací jízda jsou samozřejmě bezplatné a nezávazné. Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín, který vám bude vyhovovat. Těšíme se na vaši návštěvu!

Bezpečnostní opatření při prodeji skútru

Bezpečnostní opatření při prodeji skútru jsou velmi důležitá, aby se minimalizovala rizika a zajistila bezproblémová transakce. Doporučuje se vždy setkat s potenciálním kupujícím na veřejném místě, například na parkovišti nebo v blízkosti policejní stanice. Je také vhodné zkontrolovat kupujícího a ověřit jeho totožnost předem. Při prohlídce skútru je dobré mít s sebou někoho dalšího, kdo bude pozorný a pomůže udržet situaci pod kontrolou. Pokud je možné, doporučuje se uzavřít písemnou smlouvu o prodeji, která obsahuje veškeré podmínky a detaily transakce. Důležité je také zaznamenat si údaje o kupujícím, jako jsou jméno, adresa a telefonní číslo. Nezapomeňte po dokončení prodeje odstranit veškeré osobní informace ze skútru a předejte novému majiteli veškeré potřebné dokumenty a klíče.

Výhody nákupu skútru z druhé ruky

Výhody nákupu skútru z druhé ruky jsou zřejmé. První a největší výhodou je nižší cena. Skútr z druhé ruky je obvykle levnější než nový, což může být velmi lákavé pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze. Další výhodou je, že při nákupu skútru z druhé ruky se vyhneme hodnotovému poklesu, který nová vozidla zažívají hned po svém odjezdu z prodejny. Skútr již projel prvním majitelem a případné drobné problémy by měly být již vyřešeny. Dále, při nákupu skútru z druhé ruky často dostanete navíc i nějaké doplňky nebo příslušenství, které byste si museli dokoupit u nového skútru. Celkově vzato, nákup skútru z druhé ruky může poskytnout dobrý poměr mezi cenou a kvalitou a je vhodnou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a přesto si pořídit spolehlivý dopravní prostředek.

Doporučení pro kupujícího při prodeji skútru

Při prodeji skútru je důležité dodržovat několik doporučení, která pomohou kupujícímu zajistit bezpečný a spolehlivý nákup. Nejprve je vhodné požádat o technickou kontrolu skútru u odborníka, aby byl zjištěn případný stav opotřebení nebo možné problémy s funkcionalitou. Dále je dobré zkontrolovat veškerou dokumentaci k vozidlu, jako je například technický průkaz, doklad o předchozím vlastnictví a servisní knihu. Je také vhodné provést testovací jízdu, aby si kupující mohl ověřit správnost fungování motoru, brzd a dalších důležitých součástek. Při jednání s prodávajícím je důležité být obezřetný a ptát se na veškeré informace týkající se historie skútru a provozního stavu. Nakonec je nutné uzavřít písemnou smlouvu o prodeji, která obsahuje veškeré podmínky obchodu a práva kupujícího i prodávajícího. Dodržováním těchto doporučení si kupující zajistí klidný nákup skútru z druhé ruky.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zájemcům o inzerát. Skútr je stále k prodeji a rád odpovím na veškeré dotazy či zajistím prohlídku a testovací jízdu. Je to skvělá příležitost koupit si skútr v dobrém stavu za výhodnou cenu. Pokud hledáte spolehlivý dopravní prostředek, který je ekonomický a snadno ovladatelný, neváhejte se ozvat. Tento skútr nabízí mnoho výhod a je ideálním řešením pro každodenní dojíždění. Buďte rychlí, protože zájem o něj je velký!

Publikováno: 07. 02. 2024

Kategorie: bazar

Autor: Jirina Slovackova

Tagy: prodam skutr | prodej skútru