Prodej obytného autobusu: Skvělá nabídka na Inzert Expres!

Obytný Autobus

Výhody obytného autobusu jako mobilního domu na prodej

Obytný autobus je skvělou alternativou k tradičnímu bydlení. Jeho výhodou je mobilita, která umožňuje vlastníkovi cestovat a přitom mít stále svůj domov u sebe. Obytné autobusy jsou často vybaveny veškerým potřebným zařízením pro pohodlné bydlení, jako jsou postele, kuchyňský kout, toaleta či sprcha. Díky nim lze žít jednoduše a nezávisle na pevném bydlišti. Navíc majitel obytného autobusu může volit různá místa pro své dočasné bydlení - od přírody po městské ulice, dle svých preferencí a potřeb.

Specifikace a vybavení obytného autobusu k prodeji

Obytný autobus, který nabízíme na prodej na Inzert Expres, je model Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI s rozměry 7,4 m délky a 2,1 m šířky. Vnitřní prostor je rozdělen do dvou částí - ložnice s manželskou postelí a obývací část s pohovkou a jídelním stolem. Autobus je vybaven kuchyňským koutem se sporákem, lednicí a dřezem. Koupelna obsahuje sprchový kout, umyvadlo a toaletu. Pro pohodlí cestujících je zde také topení a klimatizace. Na střeše je solární panel pro dobíjení baterií. Obytný autobus má nádrž na vodu o objemu 200 litrů a odpadní nádrž o objemu 100 litrů. Tento moderně vybavený mobilní dům poskytuje veškeré potřebné pohodlí pro cestování i dlouhodobé bydlení na cestách.

Cena a financování obytného autobusu

Cena obytného autobusu je vždy důležitým faktorem při rozhodování o nákupu. Na Inzert Expres máme skvělou nabídku obytných autobusů za rozumné ceny, které se pohybují od 300 000 Kč do 1 500 000 Kč v závislosti na stavu a vybavení vozidla. Pro zájemce o financování nabízíme možnost splátek či leasingu s individuálně nastavitelnými podmínkami dle potřeb klienta. Díky různým možnostem financování je nákup obytného autobusu dostupný pro širokou škálu zájemců. Pro více informací ohledně cen a financování nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našich kontaktních údajů uvedených níže.

Kontaktní informace pro zájemce o koupi obytného autobusu

Prodej obytného autobusu: Skvělá nabídka na Inzert Expres!

Kontaktujte nás pro více informací o tomto skvělém obytném autobusu k prodeji! Pokud máte zájem o tento mobilní dům na kolech, neváhejte a zavolejte nám na telefonní číslo +420 123 456 789 nebo nám napište e-mail na info@inzerexpres.cz. Naše profesionální tým vám rád poskytne veškeré potřebné informace a domluví s vámi prohlídku tohoto unikátního vozidla. Buďte rychlí, protože tato skvělá nabídka nemusí trvat dlouho!

Publikováno: 17. 03. 2024

Kategorie: bazar

Autor: Vanda Křivánek

Tagy: obytný autobus | prodej obytného autobusu