Prodej motorové tříkolky - Skvělá nabídka v našem bazaru!

Motorová Tříkolka

Popis motorové tříkolky

Motorová tříkolka je inovativní a zábavný dopravní prostředek, který kombinuje výhody motocyklu a automobilu. Je vybavena jedním předním kolem a dvěma zadními koly, což jí poskytuje stabilitu při jízdě. Tříkolka je poháněna spalovacím motorem s vysokým výkonem, který umožňuje rychlou akceleraci a dosažení vysokých rychlostí. Díky svému kompaktnímu designu je ideální pro městské prostředí, ale také se skvěle hodí pro rekreační účely nebo do přírody. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají nový způsob dopravy plný adrenalinu a svobody na silnici.

Specifikace a technické parametry

Motorová tříkolka, kterou nabízíme v našem bazaru, je vybavena výkonným čtyřtaktním motorem o objemu 250 ccm. Má automatickou převodovku a pohon zadního kola. Maximální rychlost dosahuje až 90 km/h. Tříkolka je vybavena hydraulickými kotoučovými brzdami, které zajišťují bezpečné a spolehlivé brzdění. Hmotnost vozidla je 180 kg a nosnost je až 150 kg. Díky svému robustnímu rámu je tříkolka stabilní i při vyšších rychlostech a umožňuje pohodlnou jízdu jak na silnicích, tak i v terénu.

Stav a cena

Motorová tříkolka je v perfektním stavu a nabízíme ji za skvělou cenu. Byla pečlivě udržována a pravidelně servisována. Cena je dohodou s prodejcem, který je ochoten vyjít vstříc zájemci. Pro více informací ohledně ceny kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nebo emailem. Tato motorová tříkolka je skvělou investicí za výhodnou cenu.

Kontaktní informace prodejce

Pokud máte zájem o tuto skvělou motorovou tříkolku, neváhejte kontaktovat prodejce. Pro více informací a domluvení prohlídky se obraťte na následující kontaktní údaje: Telefonní číslo: 123456789, E-mail: prodejce@email.com. Jsme připraveni vám odpovědět na veškeré dotazy a poskytnout další informace ohledně prodeje této tříkolky. Nezapomeňte uvést referenční číslo inzerátu při kontaktu s námi. Těšíme se na vaši zprávu!

Možnosti financování

Pokud máte zájem o koupi motorové tříkolky, nabízíme vám také možnost financování. Umožňujeme splátky až na 24 měsíců s nízkým úrokem. Stačí se obrátit na naše prodejce a dozvědět se více informací o podmínkách a postupu žádosti o financování. Díky této možnosti si můžete svou vysněnou tříkolku pořídit ihned a platit ji postupně bez zbytečného zatěžování vašeho rozpočtu.

Prodejní podmínky

Prodejní podmínky:

- Motorová tříkolka je prodávána ve stavu, v jakém se nachází.

- Cena je stanovena na 50 000 Kč a není možné ji smluvně vyjednat.

- Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout prodej bez udání důvodu.

- Po zaplacení celé částky bude motorová tříkolka předána kupujícímu.

- Kupující je povinen provést převod vlastnických práv do 7 dnů od zakoupení.

- Prodejce neodpovídá za žádné škody způsobené používáním motorové tříkolky.

Fotografie motorové tříkolky

V našem bazaru máme pro vás skvělou nabídku motorových tříkolek. Přinášíme vám fotografie jedné z nich, abyste si mohli udělat představu o jejím vzhledu a designu. Tato motorová tříkolka je moderního a atraktivního vzhledu, který jistě upoutá pozornost každého. Na fotografiích můžete vidět detaily jako ergonomické sedadlo, robustní ráfky a kvalitní pneumatiky. Všechny fotografie jsou pořízeny z různých úhlů, abyste měli co nejlepší představu o tomto vozidle.

Další informace a doplňující vybavení

Další informace a doplňující vybavení:

- Motorová tříkolka je vybavena moderním motorem s výkonem 1500W.

- Maximální rychlost tříkolky je 45 km/h, což umožňuje pohodlnou jízdu jak ve městě, tak i na delších trasách.

- Tříkolka disponuje velkým úložným prostorem pod sedadlem, který je ideální pro přepravu nákupu nebo dalšího vybavení.

- Kromě základního vybavení je možné dokoupit například ochranné kryty na kolena, zadní kufr nebo nosič na přídavné světlomety.

- Provoz motorové tříkolky je jednoduchý a bezpečný. Před jízdou se doporučuje seznámit se s předpisy silničního provozu a dodržovat pravidla bezpečnosti.

Bezpečnostní a právní informace

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Motorová tříkolka je vybavena bezpečnostními prvky, jako jsou brzdy s ABS, stabilizační systém a bezpečnostní pásy. Před jízdou se ujistěte, že máte správné povolení a znalosti o provozu tříkolky. Dodržujte všechny dopravní předpisy a omezujte rychlost podle situace na silnici. Nezapomeňte také na pojištění vozidla a pravidelnou údržbu. S motorovou tříkolkou si užijete zábavu a svobodu, ale vždy myslete na bezpečnost!

Proč si vybrat motorovou tříkolku

Motorová tříkolka je skvělou volbou pro ty, kteří hledají zábavný a praktický způsob dopravy. Díky svému designu a konstrukci poskytuje stabilitu a bezpečnost při jízdě. Je ideálním dopravním prostředkem pro městské prostředí i venkov. Motorová tříkolka je také ekonomickou volbou, protože její provozní náklady jsou nižší než u běžného automobilu. Navíc nabízí pohodlné a komfortní cestování s dostatečným úložným prostorem. Vyberte si motorovou tříkolku a zažijte svobodu na silnicích!

Zkušenosti a recenze od majitelů

Zkušenosti a recenze od majitelů jsou důležitým faktorem při výběru motorové tříkolky. Mnoho majitelů se shoduje na skvělém zážitku z jízdy a pohodlném posezu. Tříkolka je stabilní a snadno ovladatelná, což ocení zejména začátečníci. Majitelé také chválí výkonný motor a nízkou spotřebu paliva. Někteří uvádějí, že tříkolka je ideálním dopravním prostředkem pro město i venkov. Celkově jsou majitelé s touto tříkolkou velmi spokojeni a doporučují ji ostatním zájemcům o nový způsob přepravy.

Časté dotazy a odpovědi

Zde jsou některé časté dotazy a odpovědi ohledně prodeje motorové tříkolky:

1. Je možné si tříkolku vyzkoušet před koupí?

Ano, je možné si tříkolku vyzkoušet při osobní návštěvě u prodejce.

2. Jaký je průměrný spotřební materiál u tříkolky?

Spotřeba paliva se pohybuje kolem 5 litrů na 100 kilometrů.

3. Je možné získat záruku na motorovou tříkolku?

Ano, každá motorová tříkolka je prodávána s minimálně roční zárukou.

4. Jaký je životnost baterie u elektrické tříkolky?

Životnost baterie se pohybuje mezi 3 až 5 lety, v závislosti na používání a údržbě.

5. Jaké jsou pojištění a registrační poplatky pro motorovou tříkolku?

Pojištění a registrační poplatky se liší podle regionu, doporučujeme kontaktovat místní správní úřad pro aktuální informace.

6. Může motorová tříkolka jet po dálnici?

Ano, pokud má motorová tříkolka dostatečný výkon a je registrována pro provoz na dálnici.

7. Jaký je maximální počet cestujících na tříkolce?

Většina motorových tříkolek umožňuje přepravu jednoho řidiče a jednoho spolujezdce.

Doufáme, že tyto odpovědi pomohou vyjasnit některé vaše dotazy ohledně prodeje motorové tříkolky. Pokud máte další otázky, neváhejte se obrátit na našeho prodejce.

Publikováno: 16. 11. 2023

Kategorie: bazar

Autor: Jitka Pavlová

Tagy: motorová tříkolka | prodej motorové tříkolky