Prodej čivavy s PP - Nalezni svého drobného společníka v našem bazarovém oddílu

Čivava S Pp

Prodej čivavy s PP - Nabízíme štěňata čivavy s PP k prodeji

V našem bazarovém oddílu máme k dispozici štěňata čivavy s PP k prodeji. Nabízíme vám možnost získat si tohoto drobného a roztomilého společníka s průkazem původu. Naše štěňata jsou zdravá a kvalitní, což garantujeme prostřednictvím průkazu původu. Pokud hledáte spolehlivého a jedinečného psa, čivava s PP je skvělou volbou.

Zdravá a kvalitní plemenná čivava s PP - Zaručujeme zdravotní a kvalitní štěňata s průkazem původu

Naše chovatelská stanice se specializuje na zdravou a kvalitní plemennou čivavu s PP. Zaručujeme, že všechna naše štěňata jsou zdravotně prohlédnutá a mají průkaz původu. Pracujeme pouze s ověřenými a kvalitními jedinci, abychom zajistili, že naši zákazníci dostanou štěňata vyhovující standardům plemene. Díky průkazu původu mohou noví majitelé čivavy s PP mít jistotu, že jejich pejsek je skutečným představitelem tohoto krásného a oblíbeného plemene.

Výhody čivavy s PP - Přednosti a výhody vlastnictví čivavy s PP

Čivava s PP přináší mnoho výhod a předností pro jejího majitele. Průkaz původu zaručuje, že štěně je čistokrevné a splňuje standardy plemene. Díky tomu máte jistotu, že vaše čivava bude mít typický vzhled, povahu a zdravotní predispozice. Průkaz původu také umožňuje účastnit se výstav a soutěží, kde může váš pes ukázat své kvality. Vlastnictví čivavy s PP je tedy prestižní a oceněné mezi chovateli i milovníky tohoto plemene.

Jak si vybrat čivavu s PP - Tipy a rady pro výběr správného štěněte s průkazem původu

Při výběru čivavy s PP je důležité zvážit několik faktorů. Za prvé, vyberte si renomovaného chovatele, který má dobré reference a dlouholetou zkušenost s chovem čivav. Dále se zaměřte na zdravotní stav štěňat - ověřte si, zda mají pravidelnou veterinární péči a jsou očkovaná a odčervená. Je také důležité se podívat na rodiče štěňat a jejich původ, aby bylo možné posoudit jejich kvalitu a předpoklady pro budoucího společníka. Nezapomeňte se také zeptat na povahu štěňat - ideální je najít temperamentní a dobře socializované štěně. Sledujte také, jakým způsobem jsou štěňata odchovávána - je důležité, aby byla vystavena různým podnětům a životním situacím již od raného věku. Myslete také na to, že pořízení čivavy s PP není jen finanční investicí, ale i dlouhodobým závazkem.

Cena čivavy s PP - Informace o ceně a platebních možnostech

Cena čivavy s PP je závislá na několika faktorech, jako je původ, kvalita a rodokmen štěněte. Naše nabízená štěňata čivavy s PP se pohybují v cenové relaci od 15 000 Kč do 40 000 Kč. Každé štěně je individuálně ohodnoceno podle svých vlastností a potenciálu.

Pokud jste se rozhodli pořídit si čivavu s PP, nabízíme Vám různé platební možnosti. Můžete uhradit celou částku najednou nebo využít možnost rozložení platby na splátky. Snažíme se přizpůsobit Vašim finančním možnostem a zajistit tak, abyste mohli mít svého drobného společníka co nejdříve.

Pro více informací o cenách a platebních možnostech nás kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu uvedených níže. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a odpovíme na Vaše dotazy týkající se prodeje čivavy s PP.

Kontaktní informace:

Telefon: +420 123 456 789

E-mail: info@inzertexpres.cz

Kontaktní informace - Jak nás kontaktovat ohledně prodeje čivavy s PP

Pokud máte zájem o prodej čivavy s PP nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám zavolat na telefonní číslo 123456789 nebo nám poslat e-mail na adresu info@inzertexpres.cz. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace ohledně štěňat čivavy s průkazem původu a domluvíme se na dalších krocích. Těšíme se na vaši zprávu!

Publikováno: 15. 11. 2023

Kategorie: bazar

Autor: Jirina Slovackova

Tagy: čivava s pp | prodej čivavy s pp