Mitsubishi 3000GT na prodej: Vybírejte z nejlepší nabídky na trhu!

Mitsubishi 3000Gt Bazar

Přehled modelu Mitsubishi 3000GT na trhu bazarových vozidel.

Na trhu bazarových vozidel lze najít různé modely Mitsubishi 3000GT v závislosti na ročníku výroby a technických specifikacích. Mezi nejčastěji nabízené patří modely VR-4, SL a base. Model VR-4 je vybavený turbo motorem V6 s pohonem všech kol, což zajišťuje vynikající výkon a stabilitu. SL verze nabízí spolehlivý atmosférický motor s pohonem pouze zadních kol. Base model je základní verzí s nižšími výkony, ale stále se jedná o sportovní kupé s atraktivním designem. Každý z těchto modelů má své specifické charakteristiky a nabízí různé možnosti pro nadšence do sportovních vozů.

Technické specifikace a výbava dostupných vozů.

Mitsubishi 3000GT je sportovní kupé, které bylo vyráběno v letech 1990 až 2001. V nabídce ojetých vozů můžete nalézt různé verze s různými motory. Nejběžnější motorizací je 3.0 litrový V6 Twin Turbo s výkonem kolem 300 koní. Automobil je vybaven pohonem všech kol a čtyřkolovým řízením, což zajišťuje skvělou stabilitu a ovladatelnost. Mezi standardní výbavu patří například ABS, klimatizace, elektrická okna a zrcátka, kožené sedačky nebo palubní počítač. Některé modely mohou být vybaveny i aktivním podvozkem nebo elektronicky řiditelným spoilerem pro lepší aerodynamiku při vyšších rychlostech.

Porovnání cen a stavu vozů v nabídce.

Porovnání cen a stavu vozů Mitsubishi 3000GT na trhu ojetých vozidel je důležitým krokem při výběru toho nejlepšího pro vaše potřeby. Ceny se pohybují od 150 000 Kč za starší modely s vyšším nájezdem až po 500 000 Kč za lépe zachovalé exempláře s nižším počtem ujetých kilometrů. Důkladná prověrka technického stavu vozu je klíčová, zejména co se týče stavu motoru, převodovky a podvozku. Doporučuje se zkontrolovat také historii servisních záznamů a provést testovací jízdu, abyste mohli posoudit chování vozu na silnici. Buďte opatrní při nákupu vozidel bez kompletní dokumentace nebo podezřele nízkou cenou, mohlo by se jednat o rizikovou investici.

Tipy na nákup ojetého Mitsubishi 3000GT.

Při nákupu ojetého Mitsubishi 3000GT je důležité provést důkladnou kontrolu technického stavu vozu. Doporučuje se zkontrolovat stav motoru, převodovky a podvozku. Dbejte na pravidelný servis a údržbu vozidla, protože nedostatečná péče může vést k větším opravám. Zajistěte si také kompletní servisní historii vozu a ověřte jeho původ. Před nákupem proveďte testovací jízdu a sledujte chování vozu na různých typech silnic. Buďte opatrní při nákupu vozidel s nejasným původem nebo podezřelou minulostí.

Bezpečné postupy při nákupu ojetého vozu.

Při nákupu ojetého vozu Mitsubishi 3000GT je důležité provést důkladnou kontrolu technického stavu vozidla. Doporučuje se zkontrolovat historii servisních záznamů a ověřit, zda auto nebylo havarované či poškozené. Ideální je provést testovací jízdu a posoudit chování vozu za různých podmínek. Dále je dobré zjistit, zda není vozidlo zastaveno v leasingu nebo má na sobě nějaké finanční závazky. Při nákupu je také vhodné vyžádat si odborný posudek od nezávislého servisu, který může odhalit skryté vady či problémy s autem. Nakonec nedoporučujeme kupovat vozidlo bez podepsaných potřebných dokumentů a bez uzavření písemné kupní smlouvy.

Publikováno: 16. 03. 2024

Kategorie: prodej

Autor: Vanda Křivánek

Tagy: mitsubishi 3000gt bazar | automobily