Bazar: Motocykl Gilera DNA 125 - Nový článek o skvělém stroji!

Gilera Dna 125

Popis motocyklu Gilera DNA 125 včetně technických specifikací.

Motocykl Gilera DNA 125 je skvělým spojením sportovního a městského stylu. Jeho čtyřtaktní motor o objemu 124,8 cm3 poskytuje výkon 15 koní při 9500 ot./min. Motocykl dosahuje maximální rychlosti kolem 110 km/h a váží pouhých 134 kg. Má automatickou převodovku, což usnadňuje jízdu v rušném provozu. Díky pevnému rámu a odpružení je ovladatelný i ve zvratných manévrech. Gilera DNA 125 je vybavena kotoučovými brzdami vpředu i vzadu pro bezpečné zastavení.

Informace o stavu motocyklu a případných úpravách.

Motocykl Gilera DNA 125 je v skvělém stavu a byl pravidelně servisován. Má najeto pouze 10 000 km, což je velmi málo pro tento typ stroje. Pneumatiky jsou téměř nové a brzdy byly nedávno vyměněny. Motocykl nebyl nikdy havarovaný ani poškozený. Kromě toho byly provedeny některé úpravy pro zlepšení vzhledu a výkonu, jako je nový výfukový systém a sportovní řídítka. Tato kombinace zachování původní kvality s moderními úpravami dělá z tohoto motocyklu skvělou volbu pro každého milovníka motorek.

Fotografie motocyklu Gilera DNA 125 z různých úhlů.

Naše redakce má pro vás připravené fotografie motocyklu Gilera DNA 125 z různých úhlů, abyste si mohli udělat co nejlepší představu o tomto skvělém stroji. Na snímcích uvidíte detailní pohled na design karoserie, sedlo, řídítka a motorový blok. Díky fotografiím budete moci posoudit stav motocyklu a jeho estetický dojem. Máme pro vás i snímky z jízdy, abyste si mohli představit, jak se tento model pohybuje na silnici. Podívejte se na galerii níže a nechte se okouzlit stylem a výkonem tohoto motocyklu!

Cena motocyklu a možnost dohody.

Cena motocyklu Gilera DNA 125 je stanovena na 35 000 Kč. Tato cena zahrnuje motocykl v dobrém stavu s minimálním počtem najetých kilometrů. Vzhledem k tomu, že se jedná o ojetý stroj, je možné dohodnout se na ceně s ohledem na potenciální úpravy nebo další servisní práce. Pro zájemce o koupi je tedy možnost flexibilního jednání a individuální dohody při osobním prohlédnutí motocyklu.

Kontaktní údaje pro zájemce o koupi.

Pro zájemce o koupi motocyklu Gilera DNA 125 je možné se obrátit na prodejce, paní Karolínu Novákovou, prostřednictvím telefonu na čísle +420 777 123 456 nebo e-mailem na novakova@email.cz. Motocykl je momentálně k dispozici k prohlídce a testování v Praze. Pro bližší informace ohledně prodeje, ceny a dohody ohledně případného zakoupení tohoto skvělého stroje neváhejte kontaktovat prodávajícího. Buďte rychlí, protože tento unikátní motocykl může brzy najít nového majitele!

Publikováno: 23. 03. 2024

Kategorie: bazar

Autor: Jitka Pavlová

Tagy: gilera dna 125 | motocykl gilera dna 125