Zooplus: Nejlepší obchod pro vaše zvířecí miláčky!

Zooplus

Zooplus je online obchod specializující se na prodej krmiv, doplňků stravy a dalšího vybavení pro domácí zvířata. S více než 20 lety zkušeností patří k předním prodejcům v oboru a nabízí sortiment s tisíci produktů různých značek a velikostí. Důležitými hodnotami společnosti jsou kvalita, rychlost a pohodlnost nakupování, což od něj činí oblíbenou volbu pro majitele psů, koček a dalších druhů domácích mazlíčků.

Historie společnosti zooplus

Společnost zooplus byla založena v roce 1999 v Mnichově, Německo. Původně se jednalo o malý internetový obchod, který nabízel pouze pár produktů pro domácí mazlíčky. Během následujících let se však společnost rozrostla a začala nabízet širokou škálu produktů pro psy, kočky a další domácí zvířata.

V roce 2008 společnost přešla na burzu a stala se tak veřejně obchodovatelnou firmou. Dnes je zooplus jedním z největších internetových obchodů zaměřených na produkty pro domácí mazlíčky v Evropě s pobočkami po celém kontinentu.

Přes své rychlé rozšíření si společnost zachovala svou původní filozofii, což je poskytování kvalitních produktů za rozumné ceny a maximální pozornost ke spokojenosti zákazníků. S více než 20 lety zkušeností je zooplus stále synonymem pro spolehlivost a kvalitu mezi miliony majitelů domácích mazlíčků po celé Evropě.

Nabídka sortimentu

Obchod zooplus nabízí široký sortiment produktů pro zvířata. Zákazníci mohou nakupovat krmiva, pamlsky, hračky, výbavičky a další příslušenství z pohodlí svého domova. Nabídka sortimentu obsahuje produkty pro různé druhy zvířat, včetně psů, koček, hlodavců, ptáků a ryb. Všechny produkty jsou pečlivě vybrány s ohledem na kvalitu a bezpečnost pro zvířata. Zooplus je ideálním místem pro každého milovníka zvířat, který hledá kvalitní a cenově dostupné zboží pro své chlupaté přátele.

Kvalita a zdraví zvířat

Kvalita a zdraví zvířat jsou pro Zooplus nejvyšší prioritou. Společnost nabízí široký výběr krmiv, doplňků stravy a dalších produktů od renomovaných výrobců, kteří dbají na správné složení a kvalitní suroviny. Pro zajištění bezpečnosti a zdravotního ohledu svých zákazníků i jejich domácích miláčků, Zooplus pravidelně spolupracuje s veterinárními odborníky a sleduje aktuální trendy v oblasti péče o zvířata. Úsilím společnosti je poskytovat nejen skvělé produkty, ale i informace a rady pro správnou péči o mazlíčky.

Výhody nákupu na zooplus

Nákup v zoo obchodech může být pro domácí mazlíčky stresujícím zážitkem. Naštěstí však existuje alternativa - nákup online na zooplus.cz. Tento obchod nabízí širokou škálu produktů pro psy, kočky a další zvířata, včetně krmiv, hraček a doplňků stravy. Výhodou nákupu na zooplus je zejména pohodlnost - nakoupit můžete z pohodlí domova a vaše objednávka bude doručena přímo k vašim dveřím. Navíc máte možnost porovnat ceny a recenze produktů před tím, než je zakoupíte. Zooplus také nabízí často různé slevy a akce pro své zákazníky, což vám umožní ušetřit peníze. Celkově lze říci, že nákup na zooplus.cz je skvělou volbou pro majitele domácích mazlíčků, kteří chtějí nakupovat prakticky a efektivně bez nutnosti opustit svůj domov.

Zákaznický servis a podpora

Zákaznický servis a podpora jsou v dnešní době klíčové faktory pro úspěch každého obchodníka, a to platí i pro společnost zooplus. Jednou z hlavních priorit této společnosti je totiž co nejlepší péče o své zákazníky a jejich maximální spokojenost s nákupním procesem. Zákaznická podpora je poskytována jak prostřednictvím telefonu, e-mailu či online chatu, tak i prostřednictvím rozsáhlé databáze odpovědí na nejčastěji kladené dotazy. Zaměstnanci zákaznického servisu jsou vyškoleni v oblasti produktů pro domácí mazlíčky a dokážou tak pomoci se správným výběrem vhodného sortimentu. Důležitou součástí zákaznické podpory je i rychlost dodání objednaných produktů, která patří mezi silné stránky společnosti zooplus. Celkově lze říci, že zooplus si zakládá na kvalitním a profesionálním přístupu ke svým zákazníkům, což potvrzují i pozitivní recenze na různých internetových platformách.

Spolupráce se záchrannými organizacemi pro zvířata

V dnešní době je spolupráce s záchrannými organizacemi pro zvířata stále důležitější. Společnost Zooplus se snaží aktivně podporovat tyto organizace a pomáhat tak zlepšovat životy zvířat v nouzi. Naše firma například pravidelně daruje finanční prostředky nebo potraviny, které jsou následně distribuovány do útulků a na místa, kde jsou zvířata zachraňována. Dále spolupracujeme i při adopcích a snažíme se pomoci najít nové domovy pro opuštěné pejsky a kočičky. Jsme hrdi na to, že můžeme být součástí této důležité práce a doufáme, že i další podniky budou následovat naším příkladem a pomohou tak ochraně zvířat v nouzi.

Novinky a slevy

V obchodě zooplus se pravidelně objevují novinky a slevy, které jsou pro zákazníky velmi přitažlivé. Díky tomu si mohou pečovatelé svých domácích mazlíčků pořizovat kvalitní a moderní produkty za nižší ceny. Mezi nejnovější produkty se řadí například různé druhy granulovaného krmení, hračky pro kočky i psy, ale také speciální kosmetiku pro péči o srst. Slevy pak platí na celou řadu produktů včetně doplňků stravy a vitamínů. Pokud tedy chcete nakoupit kvalitní zboží pro vaše mazlíčky za výhodnou cenu, určitě neváhejte navštívit obchod zooplus a podívat se na aktuální nabídku novinek a slev.

Závěrem lze konstatovat, že obchod zooplus patří mezi velmi kvalitní a spolehlivé obchody zaměřené na domácí zvířata. Nabízí širokou škálu produktů pro psy, kočky, hlodavce a ptáky, včetně různých druhů krmiv, vitamínů a dalších doplňků stravy. Díky jednoduchému online nákupu je nakupování u zooplusu pohodlné a rychlé. Navíc se můžete těšit na výhodné ceny a pravidelné akce. Vyzkoušejte si nákup u zooplusu i vy a udělejte svým mazlíčkům radost!

Publikováno: 23. 10. 2023

Kategorie: nakupování

Autor: Jitka Pavlová

Tagy: zooplus | obchod