Prodej PS4 Pro na našem bazarovém portálu - skvělá nabídka!

Ps4 Pro Bazar

Popis produktu: PS4 Pro - nejnovější verze herní konzole od Sony s vylepšenými grafickými a výkonovými schopnostmi.

PS4 Pro je nejnovější verze herní konzole od Sony, která nabízí vylepšené grafické a výkonové schopnosti. Tato konzole je navržena pro maximální herní zážitek s podporou 4K rozlišení a HDR technologie. Díky výkonnému procesoru a 1TB úložnému prostoru si můžete užít nejenom hraní her, ale také streamování videa a přehrávání multimediálního obsahu. PS4 Pro je ideálním společníkem pro každého vášnivého hráče, který si chce užít hry ve špičkové kvalitě.

Stav produktu: Použitý, ale ve vynikajícím stavu a plně funkční.

Stav produktu je použitý, ale ve vynikajícím stavu a plně funkční. Konzole byla pečlivě otestována a zajišťujeme, že všechny její funkce pracují bez problémů. Máme pro ni krátkodobou záruku na funkčnost, takže si můžete být jisti, že dostanete kvalitní a spolehlivý produkt. I přesto, že se jedná o použitou konzoli, její stav je skvělý a vydrží vám ještě dlouho.

Specifikace: 4K rozlišení, HDR podpora, výkonný procesor, 1TB úložný prostor.

Specifikace: PS4 Pro je vybavena 4K rozlišením, což znamená neuvěřitelně ostrý obraz s vysokým detaily. Díky podpoře HDR (High Dynamic Range) se barvy na obrazovce stávají živějšími a realističtějšími. Herní konzole disponuje výkonným procesorem, který zajišťuje plynulý chod her i náročných aplikací. S úložným prostorem o kapacitě 1TB budete mít dostatek místa pro své hry, filmy a další multimediální obsah.

Příslušenství: Dodáváno s jedním bezdrátovým ovladačem a všemi potřebnými kabely.

K PS4 Pro je dodáván jeden bezdrátový ovladač a všechny potřebné kabely. S tímto příslušenstvím budete mít vše, co potřebujete k okamžitému hraní. Ovladač je pohodlný a intuitivní, umožňuje přesné ovládání her a má dlouhou výdrž baterie. Všechny kabely jsou součástí balení, takže nemusíte dokupovat žádné další příslušenství.

Cena: Výhodná cena v porovnání s novým výrobkem.

Cena této použité PS4 Pro je velmi výhodná ve srovnání s cenou nového výrobku. Můžete si ušetřit peníze a přesto získat kvalitní herní konzoli se všemi jejími vylepšenými funkcemi. Neplatíte za značku, ale za skvělý produkt, který je stále plně funkční a ve vynikajícím stavu. Nechte se přesvědčit o výhodnosti této nabídky a objednejte si tuto PS4 Pro ještě dnes!

Dostupnost: Momentálně k dispozici na našem bazarovém webu.

Momentálně máme PS4 Pro k dispozici na našem bazarovém webu. Můžete si ho ihned objednat a převzít osobně nebo nechat doručit poštou. Nečekejte a využijte této skvělé nabídky ještě dnes!

Záruka: Poskytujeme krátkodobou záruku na funkčnost produktu.

Naše společnost poskytuje krátkodobou záruku na funkčnost PS4 Pro. Ujistíme vás, že konzole je plně funkční a vynikajícím stavu. Pokud by se však objevily jakékoli problémy s produktem, rádi vám pomůžeme a zajistíme jeho opravu nebo výměnu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a chceme, abyste si mohli užívat hraní bezstarostně.

Způsob platby a doručení: Možnost platby při osobním převzetí nebo doručení poštou.

Na našem bazarovém webu máte možnost vybrat si způsob platby a doručení, který vám nejvíce vyhovuje. Nabízíme dvě možnosti - platbu při osobním převzetí nebo doručení poštou. Pokud si zvolíte platbu při osobním převzetí, můžete si produkt vyzvednout na naší prodejně a zaplatit ho přímo na místě. Pokud preferujete pohodlnost doručení, rádi vám PS4 Pro zašleme poštou. Vyberte si ten nejvhodnější způsob pro vás!

Kontaktní informace: Pro více informací a objednání nás kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

Pro více informací a objednání nás kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace o této nabídce. Pokud máte zájem o koupi PS4 Pro, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám zavolat na telefonní číslo uvedené na našem webu nebo nám poslat e-mail s vašimi dotazy. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem a odpovědět na veškeré otázky ohledně tohoto produktu.

Výhody nákupu na našem bazaru: Kvalitní produkt za nižší cenu, možnost osobního vyzkoušení před nákupem.

Pokud se rozhodnete koupit PS4 Pro na našem bazarovém portálu, budete mít několik výhod. Za prvé, získáte kvalitní produkt za nižší cenu ve srovnání s novým výrobkem. Navíc máte možnost osobně vyzkoušet konzoli před samotným nákupem. To vám umožní posoudit její stav a funkčnost a ujistit se, že splňuje vaše požadavky. Nezapomeňte, že momentálně je PS4 Pro dostupné na našem bazarovém webu, takže neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a objednání!

Publikováno: 04. 11. 2023

Kategorie: bazar

Autor: Vanda Křivánek

Tagy: ps4 pro bazar | prodej ps4 pro