Prodej luxusního automobilu Lexus IS 200: Výkon a elegance ve špičkovém provedení

Lexus Is 200

Popis vozu Lexus IS 200

Lexus IS 200 je luxusní automobil, který se vyznačuje svou elegantní a moderní estetikou. Tento sedan nabízí prostorný interiér s prvotřídním zpracováním a pohodlnými sedadly pro maximální komfort při jízdě. Jeho design je dynamický a sportovní, s ostrými liniemi a agresivní maskou chladiče. Lexus IS 200 je skutečně jedinečným vozem, který zaujme na silnici i ve městě.

Technické specifikace vozu Lexus IS 200

- Motor: 2.0 litrový benzínový motor s výkonem 155 koní

- Pohon: Zadní pohon

- Převodovka: Manuální šestistupňová převodovka nebo automatická pětistupňová převodovka

- Maximální rychlost: 215 km/h

- Zrychlení z 0 na 100 km/h: 9,3 sekundy

- Spotřeba paliva: Kombinovaná spotřeba paliva je 8,9 l/100 km

- Rozměry: Délka - 4,53 m, šířka - 1,71 m, výška - 1,42 m

- Váha: Od 1 340 kg do 1 380 kg (v závislosti na výbavě)

- Počet sedadel: Pětimístný sedan s dvoumístnou zadní lavicí a třímístnou přední lavicí

Výhody a funkce vozu Lexus IS 200

Lexus IS 200 je luxusní automobil, který nabízí mnoho výhod a funkcí pro svého majitele. Jeho elegantní design a precizní zpracování přitahují pozornost na silnici. S pohodlným interiérem a kvalitními materiály poskytuje Lexus IS 200 prvotřídní jízdní komfort. Díky svému výkonu a dynamice je tento automobil skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít sportovní jízdu. S technologiemi jako například navigační systém, parkovací asistent nebo bezpečnostní systémy zajišťuje Lexus IS 200 modernost a bezpečnost na vyšší úrovni.

Cena vozu Lexus IS 200

Cena vozu Lexus IS 200 je v souladu s jeho luxusním charakterem. Začíná na 1 200 000 Kč a může se zvyšovat v závislosti na vybraných příplatkových funkcích a provedení. Přestože se jedná o vyšší cenovou kategorii, nabízí tento automobil skvělou hodnotu za peníze díky svému výkonu a elegantnímu designu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát nejlepší zážitek z jízdy, je cena vozu Lexus IS 200 více než přiměřená.

Možnosti financování vozu Lexus IS 200

Prodej luxusního automobilu Lexus IS 200: Výkon a elegance ve špičkovém provedení

...

Prodejce vozu Lexus IS 200 nabízí různé možnosti financování, které vám umožní snadno a pohodlně získat tento luxusní automobil. Můžete si vybrat mezi nákupem na splátky nebo leasingem.

Při nákupu na splátky můžete využít výhodného úvěru s nízkým úrokem, který vám umožní rozložit platbu za vozidlo do delšího časového období. Tímto způsobem si můžete pořídit Lexus IS 200 ihned a platit ho postupně podle vašich možností.

Pokud preferujete leasing, můžete si vybrat z různých variant s různou délkou trvání a výší měsíčních plateb. Leasing je vhodnou volbou pro ty, kteří chtějí mít vozidlo pouze na určitou dobu nebo nemají zájem o jeho dlouhodobé vlastnictví.

Nezávisle na tom, jakou formu financování si vyberete, prodejce vozu Lexus IS 200 vám poskytne profesionální poradenství a pomůže vám s vyřízením veškerých potřebných formalit.

Nabídka financování je přizpůsobena vašim individuálním potřebám a finanční situaci, aby byla co nejvíce výhodná pro vás. Nechte se okouzlit elegancí a výkonem vozidla Lexus IS 200 a neváhejte kontaktovat prodejce pro více informací o možnostech financování.

Kontaktní informace prodejce vozu Lexus IS 200 naleznete na konci tohoto článku.

Kontaktní informace prodejce vozu Lexus IS 200

Pokud máte zájem o zakoupení luxusního automobilu Lexus IS 200, můžete se obrátit na našeho autorizovaného prodejce. Pro bližší informace a možnost prohlídky vozu nás kontaktujte na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo emailem na info@lexusprodej.cz. Naše prodejní místo se nachází na adrese Praha, ulice Luxusní 1. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Publikováno: 23. 01. 2024

Kategorie: prodej

Autor: Jitka Pavlová

Tagy: lexus is 200 | automobily