Prodej bednové klece.

Bednová Klec

Dostupnost a cena

Aktuálně je produkt dostupný ve všech našich prodejnách po celé České republice a také na našem e-shopu. Doporučená maloobchodní cena produktu je 999 Kč. Pro naše věrné zákazníky máme připravený věrnostní program, díky kterému mohou produkt získat za zvýhodněnou cenu. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde pravidelně informujeme o akčních nabídkách a slevách.

Rezervace a platba

Pro rezervaci ubytování stačí vyplnit rezervační formulář na našich webových stránkách. Vyplňte prosím požadované údaje, jako je datum příjezdu a odjezdu, počet osob a typ pokoje. Po odeslání formuláře vám obratem zašleme potvrzení rezervace e-mailem. Platbu za ubytování je možné provést bankovním převodem předem nebo v hotovosti při příjezdu. V případě platby převodem vám zašleme platební údaje e-mailem. Prosíme, uhraďte platbu do 3 dnů od provedení rezervace. V opačném případě bude rezervace automaticky zrušena. Děkujeme za pochopení.

Doprava a předání

Zboží vám doručíme kamkoliv po České republice. Spolupracujeme s prověřenými dopravci jako je Česká pošta, PPL a DPD. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma. V opačném případě si účtujeme jednotný poplatek 99 Kč. Zboží vám standardně dorazí do 3 pracovních dnů od objednání. V případě osobního odběru na pobočce vás budeme informovat o připravení zásilky emailem a SMS zprávou. Zásilku si pak můžete vyzvednout během otevírací doby. Při přebírání zásilky prosím vždy zkontrolujte její neporušenost. V případě poškození zásilky prosím kontaktujte ihned dopravce a sepište s ním protokol o škodě.

Garance a vrácení

Naše produkty se vyrábějí s maximální péčí a s použitím nejkvalitnějších materiálů. Jsme si jisti, že budete s vaším nákupem spokojeni. Pokud z jakéhokoli důvodu nebudete s produktem spokojeni, můžete ho do 14 dnů od jeho doručení vrátit a my vám vrátíme peníze.

Vracené zboží musí být v původním stavu, nenošené a s originálními visačkami. Pro vrácení zboží nás prosím kontaktujte a my vám zašleme informace o dalším postupu. Náklady na vrácení zboží hradí zákazník.

Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným používáním, mechanickým poškozením nebo běžným opotřebením. V případě reklamace nás prosím kontaktujte a popište závadu. Reklamované zboží posílejte na adresu uvedenou v kontaktech.

Kontakt a dotazy

Máte otázky, připomínky nebo nápady? Neváhejte se na nás obrátit! Náš tým je vám k dispozici a rád vám s čímkoli pomůže. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle +420 123 456 789, emailem na adrese info@example.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Těšíme se na vaše zprávy!

Publikováno: 15. 06. 2024

Kategorie: prodej

Autor: Jitka Pavlová

Tagy: bednová klec | zvíře