Objevte všechno, co nabízí Baumax Praha - nejlepší obchody pro vaše potřeby!

Baumax Praha

Představení Baumax Praha

Baumax Praha je jedním z největších obchodních center v Praze, které nabízí široký sortiment stavebnin, nábytku, zahradního vybavení a dalšího vybavení pro váš domov. S více než 10 lety zkušeností se Baumax stal oblíbeným místem pro nákup veškerých potřeb pro renovace, stavbu či úpravu interiéru i exteriéru. Kvalitní produkty od renomovaných výrobců jsou k dispozici za konkurenceschopné ceny. Navštivte Baumax Praha a objevte širokou škálu produktů a služeb, které jsou připraveny uspokojit vaše potřeby.

Nabídka sortimentu a služeb

Baumax Praha je jedním z největších obchodů s vybavením a nářadím v České republice. Nabízí široký sortiment produktů pro domácnost, zahradu a stavbu. V jejich prodejnách najdete veškeré potřeby pro renovaci, údržbu a vylepšení vašeho domova. Mají velký výběr barev, tapet, podlahových krytin, sanitárního vybavení, elektroinstalací a mnoho dalšího.

Kromě toho Baumax Praha disponuje také oddělením se zahradní technikou. Zde si můžete vybrat ze široké nabídky sekaček, motorových pil, zahradních nástrojů a dalších potřeb pro údržbu zahrady. Pro milovníky grilování mají také bohatý výběr grilů různých typů.

V obchodech Baumax Praha najdete také oddělení stavebnin a nářadí. Nabízejí širokou paletu stavebního materiálu jako jsou cihly, cement, izolace či dlaždice. K dispozici je také velký výběr ručního i elektrického nářadí od předních světových výrobců.

Kromě sortimentu nabízí Baumax Praha také různé služby. Mají profesionální poradce, kteří vám pomohou s výběrem správných produktů a poskytnou vám odborné rady. V případě potřeby můžete využít i jejich dopravní službu, která vám zboží doveze až domů.

Baumax Praha je tedy ideálním místem pro nakupování veškerých potřeb pro váš domov, zahradu či stavbu. S jejich širokou nabídkou sortimentu a profesionálním přístupem si jistě vyberete to nejlepší pro vaše potřeby.

Adresa a otevírací doba

Baumax Praha se nachází na adrese Václavské náměstí 68, Praha 1. Pro naše zákazníky jsme otevřeni od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 18:00 hodin. Můžete nás navštívit i v neděli, kdy jsme otevřeni od 10:00 do 16:00 hodin. Jsme tu pro vás každý den, abychom splnili vaše potřeby a poskytli vám nejlepší služby. Přijďte si vybrat z našeho širokého sortimentu a zažijte skvělé nakupování v Baumax Praha!

Výhody nakupování v Baumax Praha

Výhody nakupování v Baumax Praha jsou nezanedbatelné. Tento obchod nabízí široký sortiment produktů pro vaše potřeby, ať už se jedná o stavebniny, nábytek, zahradní techniku či dekorace. Kvalita zboží je na vysoké úrovni a ceny jsou konkurenceschopné. Díky přátelskému personálu můžete vždy získat odborné poradenství a doporučení. Nakupování v Baumax Praha je pohodlné díky dostatečnému parkování a širokým prostorám obchodu. Navíc, díky online objednávkám si můžete vybrané produkty rezervovat předem a pouze je vyzvednout ve vašem termínu. Nechte se inspirovat a vybavte svůj domov či zahradu s Baumax Praha!

Recenze zákazníků

Recenze zákazníků jsou důležitým faktorem při výběru obchodu. A co říkají zákazníci o Baumax Praha? Velká většina zákazníků je nadšena širokou nabídkou sortimentu a kvalitou produktů. Mnozí chválí také příjemnou atmosféru a ochotu personálu, kteří vždy rádi poradí a pomohou s výběrem. Zákazníci také ocenili rychlost dodání objednaného zboží a možnost vrácení v případě nevyhovujícího stavu. Celkově lze říct, že Baumax Praha si zaslouží pozitivní hodnocení od svých spokojených zákazníků.

Slevové akce a speciální nabídky

V Baumax Praha se můžete těšit na širokou škálu slevových akcí a speciálních nabídek, které vám umožní ušetřit peníze při nákupu. Pravidelně pořádáme akce, jako jsou sezónní výprodeje, ve kterých můžete získat zboží za velmi výhodné ceny. Dále nabízíme různé speciální slevy pro registrované zákazníky nebo členy našeho klubu věrnostních zákazníků. Sledujte naše webové stránky a sociální média, abyste nezmeškali žádnou zajímavou nabídku. U nás si můžete být jisti, že dostanete kvalitní produkty za skvělé ceny!

Kontaktní informace a online objednávky

Pro všechny vaše dotazy a objednávky se obraťte na nás prostřednictvím našeho zákaznického servisu. Jsme tu, abychom vám pomohli s jakýmkoli problémem nebo dotazem ohledně našeho sortimentu a služeb. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Navíc, pro vaše pohodlí, nabízíme také možnost online objednávek přes naši webovou stránku. Stačí vybrat produkty, které potřebujete, zadat požadované množství a doručovací adresu a my se postaráme o zbytek. Rychlé a jednoduché nakupování je u nás samozřejmostí!

Publikováno: 18. 01. 2024

Kategorie: obchody

Autor: Vanda Křivánek

Tagy: baumax praha