Na prodej: Suzuki Intruder - Skvělý motocykl pro váš další dobrodružný výlet

Suzuki Intruder

Popis modelu Suzuki Intruder.

Suzuki Intruder je cruiser motocykl, který se vyznačuje elegantním designem a vysokým komfortem pro jezdce i spolujezdce. Tento model je vybaven silným motorem o objemu 805 cm3, který poskytuje dostatek výkonu pro pohodlnou jízdu po silnici i mimo ni. Designově je Suzuki Intruder laděn do černé barvy s chromovanými detaily, což dodává motocyklu luxusní a agresivní vzhled. Díky nízkému posedu a ergonomickému sedadlu je tento motocykl vhodný i pro delší trasy bez únavy.

Technické specifikace a výbava motocyklu.

Suzuki Intruder je motocykl, který kombinuje elegantní design s vysokým výkonem. Tento model je vybaven motorem typu V-twin o objemu 805 cm3, který poskytuje dostatečný výkon pro pohodlnou jízdu jak po městě, tak i na delších trasách. Motocykl disponuje elektronickým vstřikováním paliva a 5-stupňovou převodovkou pro plynulé řazení. Díky nízké sedačce a ergonomicky tvarovaným madlům je jízda na Suzuki Intruder pohodlná a bezpečná. Další výbavou jsou například kotoučové brzdy vpředu i vzadu a moderní LCD přístrojový panel s veškerými potřebnými informacemi pro řidiče.

Cena a dostupnost na trhu.

Cena modelu Suzuki Intruder se pohybuje kolem 250 000 Kč, v závislosti na konkrétní výbavě a stavu motocyklu. Tento model je běžně dostupný u autorizovaných prodejců motocyklů nebo prostřednictvím inzerátů na specializovaných webových stránkách. Díky své oblíbenosti mezi motocyklisty lze najít tento model i na sekundárním trhu, kde ceny mohou být nižší v závislosti na stáří a stavu motocyklu. Pro zájemce o nový či použitý Suzuki Intruder je tedy široká škála možností, jak si pořídit tento skvělý motocykl pro své dobrodružné výlety.

Možnosti financování a splátek.

Pro zájemce o nákup motocyklu Suzuki Intruder jsou k dispozici různé možnosti financování. Většina autorizovaných prodejců nabízí možnost úvěru či leasingu s atraktivními podmínkami a flexibilními splátkami. Díky spolupráci s finančními institucemi je možné získat výhodné úrokové sazby a rozložit platby na delší období, což usnadňuje přístup k pořízení tohoto skvělého motocyklu. Pro bližší informace ohledně financování se doporučuje obrátit se přímo na prodejce nebo kontaktovat finanční poradce.

Kontaktní informace pro zájemce o koupi.

Pro více informací o koupi motocyklu Suzuki Intruder nebo pro domluvení prohlídky či testovací jízdy, kontaktujte přímo autorizovaného prodejce Suzuki v České republice. Prodejní místa a kontaktní údaje najdete na oficiálním webu značky Suzuki nebo prostřednictvím autorizovaných dealerů motocyklů. Nezapomeňte se informovat také o aktuálních akcích a nabídkách na tento model. Buďte připraveni na svůj další dobrodružný výlet s motocyklem Suzuki Intruder!

Publikováno: 26. 05. 2024

Kategorie: prodej

Autor: Jirina Slovackova

Tagy: suzuki intruder | motocykl