Kawasaki Z 750 - Skvělý motocykl k prodeji na Inzert Expres

Kawasaki Z 750

Specifikace motocyklu Kawasaki Z 750

Kawasaki Z 750 je sportovní motocykl vyráběný japonskou společností Kawasaki. Tento model byl poprvé uveden na trh v roce 2004 a od té doby se stal velmi populárním mezi motocyklovými nadšenci. Motocykl je vybaven čtyřválcovým motorem o objemu 748 cm3, který poskytuje maximální výkon 106 koní při 10 500 ot./min. Díky tomu dosahuje rychlosti až 225 km/h. Kawasaki Z 750 je také vybaven šestistupňovou převodovkou a má kapacitu nádrže na palivo 18 litrů.

Výkon a vlastnosti motocyklu Kawasaki Z 750

Kawasaki Z 750 je motocykl s výjimečným výkonem a skvělými jízdními vlastnostmi. Jeho čtyřválcový motor o objemu 748 cm3 poskytuje dostatečnou sílu pro dynamickou jízdu na silnici i mimo ni. S výkonem 106 koní a točivým momentem 78 Nm nabízí tento motocykl rychlé zrychlení a plynulé předjíždění. Díky svému lehkému rámu a sportovní geometrii je Kawasaki Z 750 velmi obratný a stabilní ve vyšších rychlostech. Přední i zadní odpružení jsou nastavitelná, což umožňuje přizpůsobit si motocykl podle individuálních preferencí jezdce. Systém brzd ABS zajišťuje bezpečné a spolehlivé brzdění ve všech situacích. Celkově lze říci, že Kawasaki Z 750 je motocykl s vysokým výkonem a agilním chováním, který potěší jak zkušené jezdce, tak i začátečníky.

Design a ergonomie motocyklu Kawasaki Z 750

Design a ergonomie motocyklu Kawasaki Z 750 jsou jedním z jeho největších předností. Motocykl má agresivní a moderní vzhled, který okamžitě upoutá pozornost. Ergonomie je navržena tak, aby poskytovala pohodlné a plynulé řízení. Sedlo je dobře tvarované a dostatečně polstrované pro dlouhé jízdy. Přístrojová deska je přehledná a obsahuje veškeré potřebné informace pro řidiče. Celkový design motocyklu Kawasaki Z 750 je dokonalým spojením stylu a funkčnosti.

Technické parametry motocyklu Kawasaki Z 750

Technické parametry motocyklu Kawasaki Z 750 jsou velmi působivé. Tento motocykl je vybaven výkonným čtyřválcovým motorem o objemu 748 cm3, který poskytuje maximální výkon 106 koní při 10 500 ot./min. Díky tomu je schopen dosáhnout maximální rychlosti až 220 km/h. Motocykl je také vybaven šestistupňovou převodovkou, která umožňuje hladké a rychlé řazení. Další technické parametry zahrnují kapacitu nádrže na palivo 18 litrů, suchou hmotnost motocyklu 206 kg a délku 2 080 mm. Tyto parametry spolu s vysokou kvalitou zpracování dělají z Kawasaki Z 750 skutečně vynikající stroj na silnici.

Prodej motocyklu Kawasaki Z 750

Motocykl Kawasaki Z 750 je k dispozici k prodeji na našem portálu Inzert Expres. Nabízíme široký výběr těchto motocyklů od různých prodejců po celé České republice. Můžete si vybrat z nových i použitých modelů, které jsou v dobrém stavu a za atraktivní ceny. Prodejci poskytují také možnost financování, díky čemuž je nákup tohoto skvělého motocyklu dostupný pro každého. Navštivte naši webovou stránku a najděte si svůj vysněný Kawasaki Z 750 ještě dnes!

Ceny a dostupnost motocyklu Kawasaki Z 750

Cena motocyklu Kawasaki Z 750 se pohybuje kolem 150 000 Kč, což je velmi konkurenceschopná cena vzhledem k jeho výkonu a vlastnostem. Motocykl je dostupný u autorizovaných prodejců Kawasaki po celé České republice. Pro zájemce o tento motocykl je tak snadné ho zakoupit a začít si užívat jeho skvělé jízdní vlastnosti. Navíc, díky popularitě tohoto modelu, jsou na trhu dostupné i použité motocykly Kawasaki Z 750 za nižší ceny.

Možnosti financování motocyklu Kawasaki Z 750

Možnosti financování motocyklu Kawasaki Z 750 jsou velmi široké a flexibilní. Pro zájemce o tento skvělý motocykl nabízíme různé možnosti splátek a úvěrů. Můžete si vybrat buď klasický bankovní úvěr, který vám umožní rozložit platbu na delší dobu s pevnou měsíční splátkou, nebo leasing, který vám poskytne možnost mít motocykl ve svém vlastnictví ihned a platit ho postupně formou nájemného. Dále je možné využít i různé akční nabídky a slevy na financování prostřednictvím spolupracujících finančních institucí. Všechny tyto možnosti jsou dostupné přes naši platformu Inzert Expres, kde najdete podrobné informace o jednotlivých variantách financování a kontakt na naše partnery, kteří vám rádi pomohou s vyřízením potřebných formalit. Nezáleží tedy na vašem rozpočtu či preferencích, určitě najdeme řešení, které bude vyhovovat právě vám.

Servis a údržba motocyklu Kawasaki Z 750

Servis a údržba motocyklu Kawasaki Z 750 jsou důležitými faktory pro dlouhou životnost a spolehlivost tohoto motocyklu. Pro správnou údržbu je doporučeno pravidelné kontroly oleje, filtrů a brzdových destiček. Při servisu se také kontroluje stav řetězu, pneumatik a tlumičů. Je vhodné dodržovat intervaly výměny oleje a provádět preventivní údržbu podle pokynů v uživatelské příručce. Pro servis a opravy je doporučeno vyhledat autorizovaný servis Kawasaki, který má odborné znalosti a originální náhradní díly pro tento model.

Zkušenosti a recenze majitelů motocyklu Kawasaki Z 750

Zkušenosti a recenze majitelů motocyklu Kawasaki Z 750 jsou velmi pozitivní. Majitelé oceňují skvělý výkon a rychlost, které jim tento motocykl poskytuje. Také si pochvalují jeho pohodlnost a stabilitu při jízdě. Mnozí majitelé také zmiňují, že motocykl je snadno ovladatelný a má vynikající řídící schopnosti. Další výhodou je nízká spotřeba paliva a spolehlivost tohoto modelu. Celkově majitelé Kawasaki Z 750 hodnotí tento motocykl jako skvělou volbu pro každodenní jízdu i delší výlety.

Porovnání s konkurenčními motocykly v této třídě

Motocykl Kawasaki Z 750 je výjimečným modelem ve své třídě a nabízí skvělou konkurenci ostatním motocyklům ve stejné kategorii. Jeho výkon a rychlost se srovnávají s motocykly jako je Yamaha MT-07 nebo Honda CB650R. Kawasaki Z 750 se vyznačuje agresivním designem a ergonomickým provedením, které ho staví na úroveň s motocykly jako Suzuki GSX-S750 nebo Triumph Street Triple. S ohledem na technické parametry, cena a dostupnost, Kawasaki Z 750 je jasnou volbou pro ty, kteří hledají silný a spolehlivý motocykl ve své třídě.

Doporučení pro potenciální zájemce o motocykl Kawasaki Z 750

Pokud jste potenciálním zájemcem o motocykl Kawasaki Z 750, měli byste zvážit několik faktorů před koupí. Především si pečlivě prostudujte technické parametry a vlastnosti tohoto motocyklu. Dále se zamyslete nad svými potřebami a preferencemi ohledně výkonu, designu a ergonomie. Nezapomeňte také zvážit cenu a dostupnost tohoto modelu na trhu. Pokud plánujete financovat motocykl, informujte se o možnostech financování, které jsou k dispozici. Je také důležité zvážit servis a údržbu motocyklu, abyste zajistili dlouhou životnost a spolehlivost stroje. Nakonec doporučujeme přečíst si zkušenosti a recenze majitelů Kawasaki Z 750, abyste získali reálný obraz o tomto motocyklu. Porovnejte ho s konkurenčními modely v této třídě a vyberte si ten nejvhodnější pro vaše potřeby.

Publikováno: 29. 01. 2024

Kategorie: prodej

Autor: Jirina Slovackova

Tagy: kawasaki z 750 | motocykl